Ana sayfa > Sergi > İçerik
Bobin sarma modu

Peynir rulo şekli esas olarak silindirik tüp, yuvarlak Koni şeklini ve diğer paketi (örneğin, çift-konik silindirik tüp) üç kategoride. Paket üzerinde nokta arasındaki geçiş açı iplikler, iki paralel ve sargı bobin bobin sarma çapraz. Tüp yan plaka ve bir yan bobin ve biriktirme.

Tarih arasında çapraz açısı çok küçük gibi iki bobin bobin sarma, buna paralel bir yapı paralel bobin sarma denir. Sarma iplik bobin üzerinde hareket ettirildiğinde zaman yoktur büyük mesafe iki bitişik, üst ve alt döngü sonsuz bobin sarma üzerinde geçiş çapraz-sanayi olarak bilinen daha büyük bir açıda geçtiğim zaman iplik arasında.

Silindirik paralel sarma biriktirme erken üretimde ortaya, istikrar, yoğunluk, sarma özellikleri vardır ama onların uygulama sınırlı bir kapsam için Radyal besleyicisini yol açtı. Çapraz-yara silindirik veya konik peynir birçok avantajı, büyük ölçüde bitirme işlemleri çok yaygın olarak kullanılır, çeşitli gereksinimlerini karşılamak için vardır. Sentetik filament iplik paket genellikle silindirik ve standart konik silindirik tüp.


Bize ulaşın
Shanghai Gaohe küçük şeytan. Ve exp. co, Ltd

Adres: M208-B5,NO.100 Zixiu Road, Minhang District, Shanghai, Çin 201103

Telefon: +86-21-62611152

Faks: +86-21-62611089

E-posta: gaohe@shgaohe.com

Shanghai Gaohe küçük şeytan. Ve exp. co, Ltd
foottop